16.09.2013.JPG
prof. DANIELA IONESCU
Promoția 2013 - 2018
Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu" Dorohoi

prof. DANIELA IONESCU

Concursul Naţional de Matematică "LuminaMath"
Premiul I
Petcu Antonio
Corolea Ungureanu Maria
Premiul al II-lea
Anghel Andreea
Ciobănaşu Teodor
Andrieş Alexandru Ştefan
Premiul al III-lea
Damian Tudor Constantin
Menţiune
Ionel Alesia Ioana
Axinte David Ioan
Fotografii - premiere
001.JPG
002.JPG
003.JPG
004.JPG
005.JPG
014.JPG
Concursul Naţional de Limba română "Comper"
Etapa I
Premiul I
Barnea Rebeca - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Damian Tudor - 100 puncte
Doroftei Cosmina - 100 puncte
Toma Evelina - 100 puncte
Axinte David - 95 puncte
Buţincu Fabian - 95 puncte
Premiul al II-lea
Andrieş Alexandru - 90 puncte
Anghel Andreea - 90 puncte
Asofroniei Eduard - 90 puncte
Azoiţei Alexandru - 90 puncte
Belehuz Eliza - 90 puncte
Brînzei Iasmina - 90 puncte
Butnariu Andreea - 90 puncte
Ionel Alesia - 90 puncte
Petcu Antonio - 90 puncte
Plamadă Matei - 90 puncte
Agavriloae Alexia - 85 puncte
Agrăpinei Denisa - 85 puncte
Cumpătă Şerban - 85 puncte
Pălimariu Răzvan - 85 puncte
Pintilei Timoteo - 85 puncte
Pomîrleanu Florin - 85 puncte
Premiul al III-lea
Antonache Dario - 80 puncte
Axinte Paula - 80 puncte
Păduraraşu Darius - 80 puncte
Covrig Ioana - 75 puncte
Etapa a II-a
Premiul I
Andrieş Alexandru - 100 puncte
Anghel Andreea - 100 puncte
Asofroniei Eduard - 100 puncte
Azoiţei Alexandru - 100 puncte
Brînzei Iasmina - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Agavriloaie Alexia - 95 puncte
Butnariu Andreea - 95 puncte
Covrig Ioana - 95 puncte
Cumpătă Şerban - 95 puncte
Damian Tudor - 95 puncte
Ionel Alesia - 95 puncte
Miron Iris - 95 puncte
Petcu Antonio - 95 puncte
Toma Evelina - 95 puncte
Premiul al II-lea
Barnea Rebeca - 90 puncte
Belehuz Eliza - 90 puncte
Doroftei Cosmina - 90 puncte
Pălimariu Răzvan - 90 puncte
Plamadă Matei- 90 puncte
Axinte David - 85 puncte
Axinte Paula - 85 puncte
Buţincu Fabian - 85 puncte
Pintilei Timoteo - 85 puncte
Premiul al III-lea
Antonache Dario - 80 puncte
Agrăpinei Denisa - 80 puncte
Pomîrleanu Florin - 80 puncte
Etapa naţională
Premiul I
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Concursul Naţional de Matematică "Comper"
Etapa I
Premiul I
Andrieş Alexandru - 100 puncte
Anghel Andreea - 100 puncte
Asofroniei Eduard - 100 puncte
Azoiţei Alexandru - 100 puncte
Belehuz Eliza - 100 puncte
Brînzei Iasmina - 100 puncte
Butnariu Andreea - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Doroftei Cosmina - 100 puncte
Ionel Alesia - 100 puncte
Petcu Antonio - 100 puncte
Toma Evelina - 100 puncte
Axinte Paula - 95 puncte
Barnea Rebeca - 95 puncte
Buţincu Fabian - 95 puncte
Covrig Ioana - 95 puncte
Pintilei Timoteo - 95 puncte
Premiul al II-lea
Axinte David - 90 puncte
Pomîrleanu Florin -90 puncte
Damian Tudor - 85 puncte
Păduraraşu Darius - 85 puncte
Plamadă Matei - 85 puncte
Premiul al III-lea
Agavriloae Alexia - 80 puncte
Antonache Dario - 80 puncte
Pălimariu Răzvan - 80 puncte
Agrăpinei Denisa -75 puncte
Etapa a II-a
Premiul I
Andrieş Alexandru - 100 puncte
Anghel Andreea - 100 puncte
Butnariu Andreea - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Cumpătă Şerban - 100 puncte
Damian Tudor - 100 puncte
Doroftei Cosmina - 100 puncte
Petcu Antonio - 100 puncte
Brînzei Iasmina - 95 puncte
Covrig Ioana - 95 puncte
Toma Evelina - 95 puncte
Premiul al II-lea
Asofroniei Eduard - 85 puncte
Belehuz Eliza - 85 puncte
Miron Iris - 85 puncte
Păduraraşu Darius - 85 puncte
Premiul al III-lea
Agavriloae Alexia - 80 puncte
Axinte David - 80 puncte
Azoiţei Alexandru - 80 puncte
Barnea Rebeca - 75 puncte
Pintilei Timoteo - 75 puncte
Menţiune
Buţincu Fabian - 70 puncte
Pomîrleanu Florin - 70 puncte
Agrăpinei Denisa - 65 puncte
Pălimariu Răzvan - 65 puncte
Etapa naţională
Premiul I
Andrieş Alexandru - 100 puncte
Anghel Andreea - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 95 puncte
Premiul II
Doroftei Cosmina - 90 puncte
Petcu Antonio - 90 puncte
Butnariu Andreea - 85 puncte
Concursul "Gazeta matematică junior"
Premiul al II-lea
Corolea Ungureanu Maria Revista Nr.49/2015
Corolea Ungureanu Maria Revista Nr.51/2015
Premiul al III-lea
Brînzei Iasmina Ioana Revista Nr. 48/2015
Brînzei Iasmina Ioana Revista Nr. 55/2016
Concursul Naţional "Fii InteligenT... la matematică"
Premiul I
Andrieş Alexandru - 100 puncte
Anghel Andreea - 100 puncte
Azoiţei Alexandru - 100 puncte
Brînzei Iasmina - 100 puncte
Butnariu Andreea - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Doroftei Cosmina - 100 puncte
Ionel Alesia - 100 puncte
Miron Iris - 100 puncte
Petcu Antonio - 100 puncte
Toma Evelina - 100 puncte
Premiul al II-lea
Agavriloae Alexia - 97 puncte
Asofroniei Eduard - 97 puncte
Premiul al III-lea
Agrăpinei Denisa - 90 puncte
Belehuz Eliza - 90 puncte
Cumpătă Şerban - 90 puncte
Menţiune
Păduraraşu Darius - 87 puncte
Covrig Ioana - 85 puncte
Damian Tudor - 85 puncte
Plamadă Matei - 85 puncte
Concursul Naţional "comunicare.ortografie.ro"
Premiul I
Brînzei Iasmina - 10 puncte
Ciobănaşu Teodor - 10 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 10 puncte
Petcu Antonio - 10 puncte
Toma Evelina - 10 puncte
Andrieş Alexandru - 9,80 puncte
Anghel Andreea - 9,80 puncte
Asofroniei Eduard - 9,80 puncte
Barnea Rebeca - 9,80 puncte
Belehuz Eliza - 9,80 puncte
Ionel Alesia - 9,80 puncte
Premiul al II-lea
Plamadă Matei- 9,60 puncte
Damian Tudor - 9,50 puncte
Premiul al III-lea
Axinte David - 9,40 puncte
Axinte Paula - 9,40 puncte
Azoiţei Alexandru - 9,40 puncte
Cumpătă Şerban - 9,40 puncte
Doroftei Cosmina - 9,30 puncte
Agrăpinei Denisa - 9,00 puncte
Covrig Ioana - 9,00 puncte
Menţiune
Butnariu Andreea - 8,80 puncte
Concursul regional de dans popular "Pe-o gură de rai" Focşani
Concursul Judeţean de Matematică "Paşi spre performanţă" Botoşani
Premiul I
Petcu Antonio - 100 puncte
Andrieş Alexandru Ştefan - 98 puncte
Anghel Andreea - 95 puncte
Brînzei Iasmina Ioana - 95 puncte
Ciobănaşu Teodor - 95 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 95 puncte
Premiul al III-lea
Azoiţei Alexandru - 85 puncte
Ionel Alesia Ioana - 85 puncte
Concursul Judeţean de Limba română "Paşi spre performanţă"
Premiul I
Anghel Andreea - 97 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 97 puncte
Ciobănaşu Teodor - 96 puncte
Petcu Antonio - 95,5 puncte
Toma Evelina - 95 puncte
Premiul al II-lea
Brînzei Iasmina Ioana - 92 puncte
Ionel Alesia Ioana - 92 puncte
Menţiune
Doroftei Cosmina - 84,5 puncte
Concursul interjudeţean de dans popular "Moldovă, mândră grădină" Botoşani
iunie 2016

iunie 2016

Festivalul Internaţional de muzică populară "Mugurelul" Dorohoi
iunie 2016

iunie 2016

Link-uri utile

Clipdwa.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one