16.09.2013.JPG
prof. DANIELA IONESCU
Promoția 2013 - 2018
Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu" Dorohoi

prof. DANIELA IONESCU

Concursul Naţional de Matematică "Lumina Math"
Premiul I
Petcu Antonio
Premiul al II-lea
Andrieş Alexandru Ştefan
Anghel Andreea
Ciobănaşu Teodor
Corolea Ungureanu Maria
Premiul al III-lea
Ionel Alesia Ioana
Pălimariu Răzvan Ciprian
Premianţii

Premianţii

Concursul Naţional de matematică "Dimitrie Pompeiu"
Premiul al II-lea
Andrieş Alexandru Ştefan
Menţiune
Petcu Antonio
Anghel Andreea
Ciobănaşu Teodor
Corolea Ungureanu Maria
Premiul special
Anghel Andreea
Corolea Ungureanu Maria
Ionel Alesia
Petcu Antonio
Premiere

Premiere

Concursul Interjudeţean "Micii matematicieni" Botoşani
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Anghel Andreea- 100 puncte
Ciobănaşu Teodor -100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Damian Tudor Constantin - 100 puncte
Petcu Antonio - 100 puncte
Premiul al II-lea
Ionel Alesia Ioana - 99 puncte
Concursul Naţional "Gazeta Matematică Junior"
Etapa I
Premiul al II-lea
Andrieş Alexandru Ştefan - 95 puncte
Ciobănaşu Teodor - 95 puncte
Ionel Alesia Ioana - 95 puncte
Petcu Antonio - 95 puncte
Menţiune
Anghel Andreea - 90 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 90 puncte
Etapa a II-a
Premiul de excelenţă
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Ionel Alesia Ioana - 100 puncte
Petcu Antonio - 100 puncte
Premiul I
Corolea Ungureanu Maria - 98 puncte
Premiul al II-lea
Anghel Andreea - 95 puncte
Asofroniei Eduard - 95 puncte
Menţiune
Azoiţei Alexandru - 90 puncte
Etapa finală
Premiul I
Andrieş Alexandru - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Petcu Antonio - 100 puncte
Premiul al III-lea
Ionel Alesia - 98 puncte
Concursul Naţional "Fii InteligenT la matematică"
Premiul I
Anghel Andreea - 100 puncte
Asofroniei Eduard - 100 puncte
Axinte Paula Maria - 100 puncte
Azoiţei Alexandru - 100 puncte
Brînzei Iasmina Ioana - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Damian Tudor Constantin - 100 puncte
Doroftei Cosmina - 100 puncte
Ionel Alesia Ioana - 100 puncte
Petcu Antonio - 100 puncte
Toma Evelina - 100 puncte
Andrieş Alexandru Ştefan - 98 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 98 puncte
Buţincu Fabian Andrei - 98 puncte
Premiul al II-lea
Belehuz Eliza Gabriela - 96 puncte
Premiul al III-lea
Păduraraşu Darius Luca- 90 puncte
Pălimariu Răzvan Ciprian - 90 puncte
Menţiune
Agavriloae Alexia Maria - 88 puncte
Concursul Naţional "Comunicare.ortografie.ro"
Premiul I
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Petcu Antonio - 100 puncte
Brînzei Iasmina Ioana - 99 puncte
Andrieş Alexandru Ştefan - 98 puncte
Anghel Andreea - 98 puncte
Butnariu Andreea Paula - 98 puncte
Premiul al II- lea
Belehuz Eliza Gabriela - 97 puncte
Ionel Alesia Ioana - 97 puncte
Toma Evelina - 96 puncte
Ciobănaşu Teodor - 95 puncte
Premiul al III-lea
Barnea Rebeca Denisa - 93 puncte
Asofroniei Eduard - 92 puncte
Azoiţei Alexandru - 91 puncte
Agavriloae Alexia Maria - 90 puncte
Axinte Paula Maria - 90 puncte
Damian Tudor Constantin - 90 puncte
Menţiune
Doroftei Cosmina - 85 puncte
Concursul Naţional de limba şi literatura română "COMPER"
Etapa I
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Anghel Andreea - 100 puncte
Belehuz Eliza Gabriela - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Damian Tudor Constantin - 100 puncte
Ionel Alesia Ioana - 100 puncte
Toma Evelina - 100 puncte
Agavriloae Alexia Maria - 95 puncte
Asofroniei Eduard - 95 puncte
Azoiţei Alexandru - 95 puncte
Doroftei Cosmina - 95 puncte
Miron Iris - 95 puncte
Pălimariu Răzvan - 95 puncte
Petcu Antonio - 95 puncte
Pomîrleanu Florin - 95 puncte
Premiul al II-lea
Barnea Rebeca Denisa - 90 puncte
Brînzei Iasmina Ioana - 90 puncte
Cumpătă Şerban - 90 puncte
Agrăpinei Andra Denisa - 85 puncte
Axinte Paula Maria - 85 puncte
Covrig Ioana Alexandra - 85 puncte
Păduraraşu Darius Luca - 85 puncte
Premiul al III-lea
Antonache Dario Adriano - 80 puncte
Buţincu Fabian Andrei - 80 puncte
Pintilei Timoteo David - 75 puncte
Menţiune
Axinte David Ioan - 70 puncte
Etapa a II-a
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Anghel Andreea- 100 puncte
Asofroniei Eduard - 100 puncte
Azoiţei Alexandru - 100 puncte
Brînzei Iasmina Ioana - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Ionel Alesia Ioana - 100 puncte
Pomîrleanu Florin- 100 puncte
Agrăpinei Andra Denisa - 95 puncte
Barnea Rebeca - 95 puncte
Butnariu Andreea - 95 puncte
Buţincu Fabian Andrei - 95 puncte
Covrig Ioana Alexandra - 95 puncte
Plamadă Matei Ştefan - 95 puncte
Premiul al II-lea
Damian Tudor Constantin - 90 puncte
Petcu Antonio- 90 puncte
Pintilei Timoteo David - 90 puncte
Toma Evelina - 90 puncte
Agavriloae Alexia Maria - 85 puncte
Axinte David Ioan - 85 puncte
Belehuz Eliza Gabriela - 85 puncte
Cumpătă Şerban - 85 puncte
Doroftei Cosmina- 85 puncte
Miron Iris- 85 puncte
Premiul al III-lea
Pălimariu Răzvan Ciprian - 80 puncte
Axinte Paula Maria - 75 puncte
Etapa naţională (finală)
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Anghel Andreea - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Ionel Alesia - 100 puncte
Concursul Naţional de matematică "COMPER"
Etapa I
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Ionel Alesia Ioana - 100 puncte
Petcu Antonio - 100 puncte
Anghel Andreea - 95 puncte
Brînzei Iasmina Ioana - 95 puncte
Damian Tudor Constantin - 95 puncte
Premiul al II-lea
Asofroniei Eduard - 90 puncte
Axinte Paula Maria - 90 puncte
Agavriloae Alexia Maria - 85 puncte
Buţincu Fabian Andrei- 85 puncte
Toma Evelina - 85 puncte
Premiul al III-lea
Doroftei Cosmina - 80 puncte
Pintilei Timoteo David - 80 puncte
Pomîrleanu Florin Cristian - 80 puncte
Barnea Rebeca Denisa - 75 puncte
Belehuz Eliza Gabriela - 75 puncte
Cumpătă Şerban - 75 puncte
Pălimariu Razvan Ciprian - 75 puncte
Menţiune
Miron Iris - 65 puncte
Etapa a II-a
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Axinte David Ioan - 100 puncte
Azoiţei Alexandru - 100 puncte
Brînzei Iasmina Ioana - 100 puncte
Butnariu Andreea Paula - 100 puncte
Buţincu Fabian Andrei - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Damian Tudor Constantin- 100 puncte
Petcu Antonio - 100 puncte
Agrăpinei Andra Denisa - 95 puncte
Anghel Andreea - 95 puncte
Covrig Ioana Alexandra - 95 puncte
Cumpătă Şerban - 95 puncte
Ionel Alesia Ioana - 95 puncte
Toma Evelina - 95 puncte
Premiul al II-lea
Asofroniei Eduard - 90 puncte
Pălimariu Răzvan Ciprian - 90 puncte
Pintilei Timoteo David - 90 puncte
Pomîrleanu Florin Cristian - 90 puncte
Doroftei Cosmina - 85 puncte
Premiul al III-lea
Barnea Rebeca Denisa - 80 puncte
Belehuz Eliza Gabriela - 80 puncte
Păduraraşu Darius Luca - 75 puncte
Plamadă Matei Ştefan - 75 puncte
Menţiune
Axinte Paula Maria - 65 puncte
Etapa naţională (finală)
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Petcu Antonio - 100 puncte
Concursul online de matematică "Campionii matematicii"
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan
Ionel Alesia Ioana
Petcu Antonio
Premiul al II-lea
Anghel Andreea
Premiul al III-lea
Ciobănaşu Teodor
Menţiune
Covrig Ioana Alexandra
Concursul Interjudeţean de matematică "Minimath"
Premiul I
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Ionel Alesia Ioana - 100 puncte
Brînzei Iasmina Ioana - 95 puncte
Petcu Antonio - 95 puncte
Premiul al II-lea
Anghel Andreea - 94 puncte
Asofroniei Eduard - 91 puncte
Menţiune
Azoiţei Alexandru - 73 puncte
Damian Tudor Constantin - 73 puncte
Toma Evelina - 73 puncte
Concursul Interjudeţean de limba română "Paşi spre viitor"
Premiul I
Brînzei Iasmina Ioana - 100 puncte
Asofroniei Eduard - 98 puncte
Premiul al II-lea
Azoiţei Alexandru - 95 puncte
Premiul al III-lea
Doroftei Cosmina - 90 puncte
Concursul Interjudeţean de limba română "Start spre performanţă"
Premiul I
Corolea Ungureanu Maria - 95 puncte
Ionel Alesia Ioana - 95 puncte
Premiul al II-lea
Brînzei Iasmina Ioana - 93 puncte
Anghel Andreea - 92,5 puncte
Petcu Antonio - 90,5 puncte
Premiul al III-lea
Ciobănaşu Teodor - 87 puncte
Menţiune
Azoiţei Alexandru - 81,5 puncte
Concursul Interjudeţean de matematică "Start spre performanţă"
Premiul al II-lea
Ciobănaşu Teodor - 93 puncte
Concursul Interjudeţean de Folclor "Sărbătoarea de sub brazi" Adâncata/Suceava
IMG_20170803_0002.jpg

Link-uri utile

Clipdwa.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one