16.09.2013.JPG
prof. DANIELA IONESCU
Promoția 2013 - 2018
Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu" Dorohoi

prof. DANIELA IONESCU

Concursul Naţional de Matematică "Lumina Math"
Premiul I
Anghel Andreea
Petcu Antonio
Damian Tudor Constantin
Asofroniei Eduard
Premiul al II-lea
Ionel Alesia Ioana
Ciobănaşu Teodor
Andrieş Alexandru Ştefan
Premiul al III-lea
Azoiţei Alexandru
Buţincu Fabian Andrei
Pălimariu Răzvan Ciprian
Menţiune
Axinte David Ioan
28795478_10215134100767195_3250007585448787968_o.jpg
Concursul Naţional de Matematică "Dimitrie Pompeiu"
Premiul I
Petcu Antonio
Premiul al III-lea
Anghel Andreea
Menţiune
Damian Tudor Constantin
Andrieş Alexandru Ştefan
Asofroniei Eduard
Corolea Ungureanu Maria
Azoiţei Alexandru
Ciobănaşu Teodor
mai 2018

mai 2018

Concursul Naţional de Limba română "Comper"
Etapa I
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Anghel Andreea - 100 puncte
Axinte David Ioan - 100 puncte
Azoiţei Alexandru - 100 puncte
Covrig Ioana Alexandra - 100 puncte
Doroftei Cosmina - 100 puncte
Cumpătă Şerban - 95 puncte
Petcu Antonio - 95 puncte
Pintilei Timoteo David - 95 puncte
Premiul al II-lea
Agrăpinei Andra Denisa - 90 puncte
Asofroniei Eduard - 90 puncte
Belehuz Eliza Gabriela - 90 puncte
Ciobănaşu Teodor- 90 puncte
Corolea Ungureanu Maria- 90 puncte
Ionel Alesia Ioana - 90 puncte
Brînzei Iasmina Ioana - 85 puncte
Butnariu Andreea Paula - 85 puncte
Păduraraşu Darius Luca - 85 puncte
Premiul al III-lea
Barnea Rebeca Denisa - 80 puncte
Miron Iris - 80 puncte
Pălimariu Răzvan Ciprian - 80 puncte
Toma Evelina - 80 puncte
Agavriloae Alexia Maria - 75 puncte
Andonache Dario Adriano - 75 puncte
Axinte Paula Maria - 75 puncte
Buţincu Fabian Andrei - 75 puncte
Damian Tudor Constantin- 75 puncte
Plamadă Matei Ştefan - 75 puncte
Pomîrleanu Florin Cristian - 75 puncte
Etapa a II-a
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Anghel Andreea - 100 puncte
Asofroniei Eduard - 100 puncte
Brînzei Iasmina Ioana - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria- 100 puncte
Pălimariu Răzvan Ciprian - 100 puncte
Pintilei Timoteo David- 100 puncte
Pomîrleanu Florin Cristian - 100 puncte
Axinte David Ioan - 95 puncte
Azoiţei Alexandru- 95 puncte
Buţincu Fabian Andrei - 95 puncte
Ciobănaşu Teodor - 95 puncte
Doroftei Cosmina - 95 puncte
Toma Evelina - 95 puncte
Premiul al II-lea
Barnea Rebeca Denisa - 90 puncte
Belehuz Eliza Gabriela- 90 puncte
Ionel Alesia Ioana - 90 puncte
Agrăpinei Andra Denisa - 85 puncte
Butnariu Andreea Paula- 85 puncte
Covrig Ioana Alexandra - 85 puncte
Petcu Antonio- 85 puncte
Plamadă Matei Ştefan - 85 puncte
Premiul al III-lea
Agavriloae Alexia Maria - 80 puncte
Damian Tudor Constantin - 80 puncte
Antonache Dario Adriano- 75 puncte
Lefter Luca Narcys - 75 puncte
Miron Iris - 75 puncte
Menţiune
Axinte Paula Maria - 70 puncte
Cumpătă Şerban - 70 puncte
Păduraraşu Darius Luca - 65 puncte
Etapa finală
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Anghel Andreea - 100 puncte
Concursul Naţional de Matematică "Comper"
Etapa I
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Anghel Andreea - 100 puncte
Asofroniei Eduard- 100 puncte
Brînzei Iasmina Ioana - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Damian Tudor Constantin- 100 puncte
Ionel Alesia Ioana - 100 puncte
Petcu Antonio- 100 puncte
Toma Evelina- 100 puncte
Agavriloae Alexia Maria - 95 puncte
Azoiţei Alexandru - 95 puncte
Doroftei Cosmina - 95 puncte
Premiul al II-lea
Buţincu Fabian Andrei - 90 puncte
Premiul al III-lea
Covrig Ioana Alexandra- 80 puncte
Pomîrleanu Florin Cristian - 80 puncte
Axinte Paula Maria - 75 puncte
Menţiune
Agrăpinei Andra Denisa- 70 puncte
Barnea Rebeca Denisa - 70 puncte
Butnariu Andreea Paula - 70 puncte
Axinte David Ioan - 65 puncte
Belehuz Eliza Gabriela - 65 puncte
Etapa a II-a
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Anghel Andreea - 100 puncte
Asofroniei Eduard - 100 puncte
Axinte David Ioan - 100 puncte
Azoiţei Alexandru - 100 puncte
Brînzei Iasmina Ioana - 100 puncte
Butnariu Andreea - 100 puncte
Buţincu Fabian Andrei - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor- 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Doroftei Cosmina - 100 puncte
Ionel Alesia Ioana- 100 puncte
Petcu Antonio- 100 puncte
Toma Evelina - 100 puncte
Damian Tudor Constantin - 95 puncte
Premiul al II-lea
Pintilei Timoteo David - 90 puncte
Pomîrleanu Florin Cristian - 90 puncte
Lefter Luca Narcys - 85 puncte
Păduraraşu Darius Luca - 85 puncte
Pălimariu Răzvan Ciprian- 85 puncte
Premiul al III-lea
Agavriloae Alexia Maria - 80 puncte
Agrăpinei Andra Denisa - 80 puncte
Axinte Paula Maria - 75 puncte
Menţiune
Belehuz Eliza Gabriela - 70 puncte
Cuvrig Ioana Alexandra - 70 puncte
Cumpătă Şerban - 70 puncte
Plamadă Matei Ştefan - 70 puncte
Barnea Rebeca Denisa - 65 puncte
Etapa finală
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan-100 puncte
Anghel Andreea - 100 puncte
Brînzei Iasmina Ioana- 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Ionel Alesia Ioana - 100 puncte
Petcu Antonio - 100 puncte
Premiul al II-lea
Asofroniei Eduard - 90 puncte
Toma Evelina- 90 puncte
Concursul Naţional "Gazeta matematică Junior"
Etapa I
Premiul de excelenţă
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Anghel Andreea - 100 puncte
Asofroniei Eduard - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Ionel Alesia Ioana - 100 puncte
Percu Antonio - 100 puncte
Premiul I
Corolea Ungureanu Maria - 98 puncte
Menţiune
Brînzei Iasmina Ioana - 90 puncte
Damian Tudor Constantin - 90 puncte
Etapa a II-a
Premiul de excelenţă
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Anghel Andreea - 100 puncte
Brînzei Iasmina Ioana - 100 puncte
Damian Tudor Constantin - 100 puncte
Ionel Alesia Ioana - 100 puncte
Petcu Antonio - 100 puncte
Premiul I
Asofroniei Eduard - 98 puncte
Premiul al II-lea
Ciobănaşu Teodor - 95 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 95 puncte
Etapa finală
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan
Petcu Antonio
Premiul al II-lea
Corolea Ungureanu Maria
Ionel Alesia Ioana
Premiul al III-lea
Ciobănaşu Teodor
Menţiune
Anghel Andreea
Asofroniei Eduard
Concursul Naţional "Comunicare.ortografie.ro"
Premiul I
Anghel Andreea - 98 puncte
Belehuz Eliza Gabriela - 98 puncte
Premiul al II-lea
Ionel Alesia Ioana - 97 puncte
Andrieş Alexandru Ştefan - 95 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 95 puncte
Premiul al III-lea
Butnariu Andreea Paula - 93 puncte
Agrapinei Denisa Andra - 92 puncte
Azoiţei Alexandru - 91 puncte
Barnea Rebeca Denisa - 91 puncte
Brînzei Iasmina Ioana - 91 puncte
Menţiune
Asofroniei Eduard - 88 puncte
Damian Tudor Constantin- 88 puncte
Doroftei Cosmina - 87 puncte
Miron Iris - 86 puncte
Toma Evelina - 86 puncte
Buţincu Fabian Andrei - 85 puncte
Agavriloae Alexia Maria - 84 puncte
Axinte Paula Maria - 84 puncte
Covrig Ioana - 84 puncte
Petcu Antonio - 84 puncte
Concursul Naţional "Fii InteligenT la matematică"
Premiul I
Asofroniei Eduard - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Damian Tudor Constantin - 100 puncte
Andrieş Alexandru Ştefan - 99 puncte
Barnea Rebeca Denisa - 99 puncte
Petcu Antonio - 99 puncte
Premiul al II-lea
Anghel Andreea - 95 puncte
Azoiţei Alexandru - 95 puncte
Ionel Alesia Ioana - 95 puncte
Premiul al III-lea
Ciobănaşu Teodor - 92 puncte
Toma Evelina - 92 puncte
Brînzei Iasmina - 90 puncte
Butnariu Andreea Paula - 90 puncte
Pălimariu Răzvan Ciprian - 90 puncte
Menţiune
Covrig Ioana Alexandra - 85 puncte
Doroftei Cosmina - 85 puncte
Concursul Interjudeţean de limba română "Start spre performanţă"
Premiul I
Corolea Ungureanu Maria
Premiul II
Anghel Andreea
Premiul III
Azoiţei Alexandru
Ionel Alesia Ioana
Petcu Antonio
Menţiune
Brînzei Iasmina Ioana
Concursul Interjudeţean de matematică "Start spre perfomanţă"
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan - 99 puncte
Premiul II
Damian Tudor Constantin - 93 puncte
Ciobănaşu Teodor - 90 puncte
Petcu Antonio - 90 puncte
Premiul III
Corolea Ungureanu Maria - 87 puncte
Menţiune
Asofroniei Eduard - 81 puncte
Concursul Interjudeţean "Micii matematicieni" Botoşani
Premiul I
Azoiţei Alexandru - 100 puncte
Ionel Alesia Ioana - 98,5 puncte
Premiul II
Brînzei Iasmina Ioana - 92 puncte
Concursul judeţean "Paşi prin matematică"
Premiul I
Andrieş Alexandru Ştefan - 100 puncte
Damian Tudor Constantin - 100 puncte
Petcu Antonio - 100 puncte
Premiul III
Asofroniei Eduard - 85 puncte
Ciobănaşu Teodor - 85 puncte
Menţiune
Azoiţei Alexandru - 80 puncte
Concursul Regional de Limbă română, literatură şi comunicare "Paşi spre viitor"
Premiul I
Anghel Andreea - 98 puncte
Premiul II
Brînzei Iasmina Ioana - 94,5 puncte
Doroftei Cosmina - 90 puncte
Concursul regional de folclor "Nestemate populare pe plaiuri nemţene - Valerica Patrichi"
Premiul III
Formaţia de dans popular "Românaşii"
Mai 2018

Mai 2018

Link-uri utile

Clipdwa.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one