16.09.2013.JPG
prof. DANIELA IONESCU
Promoția 2013 - 2018
Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu" Dorohoi

prof. DANIELA IONESCU

Festivalul județean de datini și obiceiuri de iarnă "Moștenitorii"
Grupul vocal

Grupul vocal

"Crăciunițele"
Grup vocal

Grup vocal

Colinde
Plugușor

Plugușor

Agrăpinei Denisa
IMG_20140107_0002.jpg
IMG_20140107_0003.jpg

Concursul național "Euclid"

Etapa a II-a
Limba română
Premiul I
Asofroniei Eduard - 100 puncte (medalie de aur)
Ciobănașu Teodor - 100 puncte (medalie de aur)
Covrig Ioana Alexandra - 100 puncte (medalie de aur)
Petcu Antonio - 100 puncte (medalie de aur)
Premiul al II-lea
Agrăpinei Andra Denisa - 99 puncte (medalie de argint)
Premiul al III-lea
Agavriloae Alexia Maria - 98 puncte (medalie de bronz)
Axinte David Ioan - 98 puncte (medalie de bronz)
Ionel Alesia Ioana - 98 puncte (medalie de bronz)
Andrieș Alexandru Ștefan - 97 puncte
Etapa a III-a
Limba română
Premiul I
Agrăpinei Andra Denisa - 100 puncte (medalie de aur)
Anghel Andreea - 100 puncte (medalie de aur)
Axinte David Ioan - 100 puncte (medalie de aur)
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte (medalie de aur)
Ionel Alesia Ioana - 100 puncte (medalie de aur)
Premiul al II-lea
Doroftei Cosmina - 98 puncte (medalie de bronz)
Premiul al III-lea
Ciobănaşu Teodor - 96 puncte
Asofroniei Eduard - 94 puncte
Agavriloae Alexia Maria - 90 puncte
Menţiune
Covrig Ioana Alexandra - 86 puncte
Matematică
Premiul I
Doroftei Cosmina - 100 puncte (medalie de aur)
Petcu Antonio - 100 puncte (medalie de aur)
Premiul al II-lea
Brînzei Iasmina Ioana - 98 puncte (medalie de bronz)
Ciobănaşu Teodor - 98 puncte (medalie de bronz)
Premiul al III-lea
Agavriloae Alexia Maria - 90 puncte
Agrăpinei Andra Denisa - 90 puncte
Covrig Ioana Alexandra - 90 puncte
Ionel Alesia Ioana - 90 puncte
Pălimariu Răzvan Ciprian - 90 puncte
Menţiune
Asofroniei Eduard - 84 puncte
Axinte David Ioan - 80 puncte

Concursul naţional "Comper"

Etapa a II-a
Comunicare în limba română
Premiul I
Barnea Rebeca Denisa - 100 puncte
Ciobănaşu Teodor - 100 puncte
Corolea Ungureanu Maria - 100 puncte
Ionel Alesia Ioana - 100 puncte
Păduraraşu Darius Luca - 100 puncte
Petcu Antonio - 100 puncte
Toma Evelina - 100 puncte
Belehuz Eliza Gabriela - 98 puncte
Brînzei Iasmina Ioana - 98 puncte
Butnariu Andreea Paula - 98 puncte
Damian Tudor Constantin - 98 puncte
Miron Iris - 98 puncte
Agavriloae Alexia Maria - 96 puncte
Agrăpinei Andra Denisa - 96 puncte
Pălimariu Răzvan Ciprian - 96 puncte
Axinte Paula Maria - 94 puncte
Doroftei Cosmina - 94 puncte
Neghină Roxana - 92 puncte
Premiul al II-lea
Plamadă Matei Ştefan - 90 puncte
Pomîrleanu Florin Cristian - 90 puncte
Axinte David Ioan - 88 puncte
Asofroniei Eduard - 87 puncte
Anghel Andreea - 86 puncte
Buţincu Fabian Andrei - 84 puncte
Covrig Ioana Alexandra - 84 puncte
Crihan Antonio Ştefan - 83 puncte
Antonache Dario Adriano - 82 puncte
Cumpătă Şerban - 81 puncte
Pintilei Timoteo David - 81 puncte
Matematică
Premiul I (100 puncte)
Anghel Andreea
Brînzei Iasmina Ioana
Butnariu Andreea Paula
Ciobănaşu Teodor
Corolea Ungureanu Maria
Damian Tudor Constantin
Ionel Alesia Ioana
Petcu Antonio
Premiul al II-lea (90 puncte)
Agavriloae Alexia Maria
Axinte Paula Maria
Barnea Rebeca Denisa
Belehuz Eliza Gabriela
Paduraraşu Darius Luca
Pălimariu Răzvan Ciprian
Pintilei Timoteo David
Pomîrleanu Florin Cristian
Toma Evelina
Premiul al III-lea (80 puncte)
Agrăpinei Andra Denisa
Antonache Dario Adriano
Axinte David Ioan
Covrig Ioana Alexandra
Crihan Antonio Ştefan
Cumpătă Şerban
Doroftei Cosmina
Miron Iris
Neghină Roxana
Plamadă Matei Ştefan
Menţiune (70 puncte)
Buţincu Fabian Andrei

Concursul de interpretare artistică "Do Re Mi"

Dans popular

Dans popular

iunie2014
vlcsnap-2014-06-24-18h54m48s95.png
IMG_20140920_0004.jpg

Link-uri utile

Clipdwa.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one